- Parafia matki bożej nieustającej pomocy - drulity -
- Bez kategorii -

SAKRAMENT EUCHARYSTII

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
ZAMKNIJ
Czynna po każdej Mszy Świętej.
Nabożeństwa
Msza Św. w niedziele: godz. 9:00 (Drulity), godz. 10:30 (Rydzówka), 12:30 (Drulity) - Msza Św. z udziałem dzieci - sprawowana w roku szkolnym (od września do czerwca). W dni powszednie - Msza Św. o godz. 18:00, w soboty - o godz. 9:00. Nabożeństwa okresowe - pół godz. przed Mszą Św., Godzinki - niedziela godz. 8:30.
Spowiedź
30 minut przed każdą Mszą św. oraz zawsze - na prośbę osoby proszącej o sakrament pokuty i pojednania.