BOŻE NARODZENIE

Z okazji Uroczystości Narodzenia Pańskiego, wszystkim moim Najukochańszym Parafianom, Rodzinom i przebywającym pośród nas Gościom, z całego serca życzę, aby DOBRY BÓG w swoim UMIŁOWANYM SYNU, zawsze Wam błogosławił!

Niech Syn Boży darzy Was i Wasze Rodziny Miłością i Pokojem! Zapewniam Was o moim duchowym wsparciu i serdecznej modlitwie! ks. Jacek – Wasz proboszcz

Pięknie dziękuję panu Dariuszowi Owerce z Dargowa za zbudowanie – kolejny już raz – szopki betlejemskiej. Dziękuję również serdecznie małżeństwom: pp. Elwirze i Andrzejowi Urbanom z córką – Agatką, Małgosi i Sławkowi Wąsiewskim oraz Sylwii i Łukaszowi Ambroziakom za przygotowanie stajenki i dekorację choinek! Wielkie BÓG ZAPŁAĆ za Waszą pracę i zaangażowanie!

Zapraszam do obejrzenia galerii: